Home
Menu

Vyhledávání

Co se bude dít

Rodinné odpoledne s filmem a programem pro děti

V předvánočním čase je potřeba načerpat energii, zastavit se, chytnout druhý dech... a to všechno můžete zažít o tomto nedělním odpoledni při promítání filmu Labyrint světa a ráj srdce! Možná jsou vám postavy z plakátu povědomé díky stejnojmennému seriálu, který se vysílal na obrazovkách České televize. Nyní máte možnost toto dílo shlédnout vcelku ve filmové podobě. Pro děti je připravený oddělený program a vy si tak užijete v klidu svoji kávičku, občerstvení, pohodičku...skoro jako o vánocích!

PROTEIN - potřebná dávka energie do nové školního roku!

Prázdniny jsou skvělé, ale na začátek školního roku potřebujeme pořádnou dávku vydatné energie! Tu máme pro vás připravenou na setkání sborů našeho seniorátu v areálu Hotelu KAM v Malenovicích! 

Co znamená Ježíšův prázdný hrob?

Apoštol Petr shrnul význam Ježíšova života, smrti a zmrtvýchvstání do těchto jednoduchých vět: "Bůh obdařil Ježíše z Nazareta Duchem svatým a mocí, Ježíš procházel zemí, všem pomáhal a uzdravoval všechny, kteří byli v moci ďáblově, neboť Bůh byl s ním. A my jsme svědky všeho, co činil v zemi judské i v Jeruzalémě. Ale oni ho pověsili na kříž a zabili. Bůh jej však třetího dne vzkřísil a dal mu zjevit se – nikoli všemu lidu, nýbrž jen svědkům, které k tomu napřed vyvolil, totiž nám; my jsme s ním jedli a pili po jeho zmrtvýchvstání. A uložil nám, abychom kázali lidu a dosvědčovali, že je to on, koho Bůh ustanovil za soudce živých i mrtvých. Jemu všichni proroci vydávají svědectví, že pro jeho jméno budou odpuštěny hříchy každému, kdo v něho věří."

couple

Chceme předat lidem dobrou zprávu

Naší touhou je, aby se každý člověk mohl dozvědět o bezpodmínečné a skutečné Boží lásce, která má otevřenou náruč pro každého. Bůh se nad každým člověkem chce slitovat. Má pro něj přichystán jedinečný záměr. Záleží však na naší odpovědi, zda se uskuteční...

Zjistit více
POSLECHNĚTE SI KÁZÁNÍ
Nestihli jste shromko? Poslechněte si záznam.
Kázání
sHROMÁŽDĚNÍ SE KONAJÍ PRAVIDELNĚ
Neděle odpoledne 
16:00 

Ptáte se po smyslu života?

Máte duchovní otázky?


Pokusíme se na ně odpovědět

Kde nás najdete

Ostrava - Poruba

Naše adresa

Žilinská 1889
(dolní vchod)
Ostrava-Poruba
708 00


Mapa

Bohoslužby

Neděle odpoledne 
16:00 

Kontakt

Žilinská 1889 (dolní vchod)
Ostrava-Poruba
Mapa zde

Facebook
ostrava.poruba@cb.cz

Číslo účtu sboru: 2501965416/2010